Tai reiškė daug, ir daugelis mūsų perėjo į kitą pusę.

Programa bus atvira visiems Polko apygardos gyventojams, kurie yra paskiepyti arba pradeda skiepytis, neatsižvelgiant į tai, kur jie gavo vakciną.

Pareigūnai planuoja atskleisti detales, įskaitant tai, kaip užsiregistruoti ir galimus prizus, antradienį po to, kai stebėtojų taryba balsuos dėl rezoliucijos paremti programos sistemą.

„Esame įsipareigoję savo gyventojams paskiepyti kuo daugiau žmonių“, – sakė Polko apygardos prižiūrėtoja Angela Connolly. "Žinau, kad tai veikia kitose valstijose. Kai siūlote skatinamąsias programas, skaičiai auga."

Valstybės, vietos valdžios institucijos ir privatus verslas visoje šalyje pasiūlė įvairias paskatas skiepytis. Garsiausias eksperimentas buvo Ohajo valstijoje, kur valstijos vadovai skiepytiems gyventojams siūlė 1 milijoną dolerių ir koledžo stipendijas. Anot „Associated Press“, per pirmąją savaitę po programos paskelbimo skiepijamų Ohajo gyventojų skaičius šoktelėjo 33 proc.

Ne visi laukia vyriausybės veiksmų, kad padidėtų vakcinų skaičius.

Beaverdale įmonių grupė taiko nuolaidas žmonėms, kurie iki rugsėjo mėnesio vietinėse vaistinėse gauna paskutinę vakcinos dozę. O Black Hawk County pradėjo savo skatinimo programą, kurioje paskiepytiems gyventojams išlošė 500 USD dovanų kortelių krepšelius .

Atsisveikinkite su standumu ir lankstumu naudodami mūsų priedą. Atraskite pranašumus adresu https://hondrostrong-website.com/lt/ !

Ajovoje apie 45,3 % visų gyventojų yra visiškai paskiepyti arba vienkartine Johnson & Johnson vakcina, arba po dviejų vakcinų, kurias sukūrė Moderna ir Pfizer, šūviai. Šiuo metu skiepytis gali tik 12 metų ir vyresni žmonės, o apie 59 % tų tinkamų gyventojų yra bent jau pradėję skiepijimo procesą.

Skiepijimai Ajovoje sulėtėjo po pradinio skubėjimo ieškoti pandemiją baigiančių vaistų. Piko metu per vieną dieną buvo suleista daugiau nei 50 000 dozių. Remiantis Ajovos visuomenės sveikatos departamento duomenimis, birželio 4 d., iki šiol didžiausias šio mėnesio skiepijimų taškas, buvo suleista mažiau nei 8000 dozių.

„Ne viena valstybė, tinkanti visiems“: vietos pastangomis siekiama išnaudoti vietos pranašumus

Polko apygardos prižiūrėtojas Robertas Brownellas sakė, kad apskrities tikslas yra 75% skiepijimo procentas. Tuo metu būtų per mažai potencialių viruso šeimininkų ir jis negalėtų laisvai plisti bendruomenėje, teigia ekspertai.

Brownellas teigė, kad iš pradžių šiek tiek skeptiškai žiūrėjo į skatinimo programas, tačiau kitur matyta sėkmė jį įtikino. Dalis gudrybės yra apdovanoti tuos, kurie jau buvo paskiepyti, ir paskatinti tuos, kurie nebuvo paskiepyti, sakė jis.

„Daugelis žmonių jau yra entuziastai, tačiau taip pat yra dalis žmonių, kurių jūs niekada neskiepysite, ir tai yra apie 17% reikalavimus atitinkančių gyventojų“, – sakė jis. „Tačiau tai palieka didelį gabalą viduryje, kuris laukia, kol ateis, ir tikimės, kad paskatos padės juos pasiekti.

Jis pažymėjo, kad Polko apygardos išrinkti pareigūnai negalės gauti paskatų skiepytis.

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos centrų, apie 56% Polko apygardos gyventojų, kuriems yra 12 metų ar vyresni, buvo visiškai paskiepyti nuo koronaviruso.

Anksčiau birželį Ajovos gubernatorius Kimas Reynoldsas, respublikonas, atmetė loteriją visoje valstijoje, kad paskatintų skiepytis. Ji pažymėjo, kad paslaugų teikėjai jau bando susitikti su žmonėmis ten, kur jie yra, pavyzdžiui, mažosios lygos beisbolo žaidimuose ir ūkininkų turguose.

Ji ne kartą ragino žmones pasiskiepyti, kai tik galės, ir pasirūpino, kad paskelbtų tiek savo, tiek gubernatoriaus leitenanto Adamo Greggo vakcinaciją.

Daugiau: Skiepų poreikiui mažėjant, Ajovos gubernatorė Kim Reynolds sako, kad nekurs loterijos, kad padidintų tarifus

Brownell, kuris taip pat yra respublikonas, gyrė Reynolds bendrą reakciją į pandemiją ir sakė, kad gerbia jos sprendimą nepradėti pastangų visos valstijos mastu. Tai, ko jis tikisi, veiks Polko apygardoje, gali būti netinkama paskata daugiau kaimo apskričių gyventojams, sakė jis.

„Yra skirtingos perspektyvos, skirtingos bendruomenės ir skirtingi regionai“, – sakė Brownell. "Tai nėra viena valstybė. Manau, kad ji atliko nuostabų darbą per pandemiją, ir šiuo atveju mes esame didžiausia valstijos apskritis, todėl turime daugiausiai Galimybė iš tikrųjų pajudinti adatą. Jei to reikia norint pajudinti adatą, manau, kad tai verta visiems.

Žmonės De Moines’o Beaverdale kaimynystėje mano, kad su pirkinių nuolaidomis gali perkelti adatas į ginklus.

„Beaverdale Medicap Pharmacy“, „Walgreens“ ir „Price Chopper“ naujai paskiepytiems asmenims suteiks „Beaverdale Community“ imuniteto korteles, o gavėjai galės jas naudoti kaip perfo kortelę vietinėse įmonėse, kad gautų privilegijų, pavyzdžiui, nemokamą mažą kūgį „Snookies Malt Shop“ ir 10 USD nuolaida dviračių melodijai. – Beaverdale Bicycles arba 10 % nuolaida pirkiniams Beaverdale Books.

Organizatorius Jay Kozel, aprangos parduotuvės „Back Country“ savininkas, sakė, kad organizatoriai apsiribojo Beaverdale pastangomis, kad sumažintų logistikos iššūkius, ir norėjo skirti konkrečiai neskiepytus žmones. Jo verslas siūlo 10 USD nuolaidą perkant už 25 USD ar daugiau su vakcinacijos kortele.

„Manau, kad daugelis iš mūsų, smulkaus verslo savininkų, buvo priblokšti dėl paramos, kurią per pandemiją gavome iš savo bendruomenių ir klientų“, – elektroniniame laiške rašė Kozel. "Ne tik užsakymai išsinešimui ir dovanų kortelių pirkimai per privalomą uždarymą, bet ir nuolatinės pastangos remti vietinį verslą ištisus metus. Tai reiškė labai daug, todėl daugelis mūsų perėjo į kitą pusę. Esame atsigavimo etape (toks, koks yra), šios pastangos yra vienas iš būdų, kaip galime atsilyginti bendruomenei, kuri mus išlaikė sunkiais metais.

Nickas Coltrainas yra registro politikos ir duomenų reporteris. Susisiekite su juo adresu ncoltrain@registermedia.com arba 515-284-8361.

Visoje Arizonoje taip pat pastaruoju metu padaugėjo hospitalizacijų ir ICU lovų, tačiau jos nė iš tolo neprilygsta tokiam lygiui, koks buvo per praėjusią vasarą ir žiemą.

Show Low, Kingman ir Phoenix ligoninės pranešė apie nedidelį hospitalizuotų COVID-19 pacientų skaičiaus padidėjimą, įskaitant padidėjusį kritinės būklės ir intensyviosios terapijos pacientų skaičių.

Delta variantas, taip pat žinomas kaip B.1.617.2, kilęs iš Indijos ir greičiausiai yra užkrečiamiausia COVID-19 padermė apyvartoje ir yra pavyzdys, kaip virusai paprastai ir toliau mutuoja. Daugelis sveikatos ekspertų teigia, kad kuo daugiau galimybių SARS-CoV-2 mutuoti, tuo didesnė tikimybė, kad jis taps atsparus COVID-19 vakcinoms, kurios naudojamos.

Delta varianto paplitimas didėja visoje šalyje ir Arizonoje. Nacionaliniu mastu CDC duomenys rodo, kad daugiau nei pusė naujų infekcijų yra delta variantas. Arizonoje delta variantas sudarė 3% sekvenuotų atvejų gegužę ir apie 29% birželio ir liepos mėnesiais, remiantis Arizonoje įsikūrusio ne pelno siekiančio Translational Genomics Research Institute sekvenavimo prietaisų skydeliu .

Arizonos sveikatos pareigūnai sako, kad „nėra nieko kito“: pasiskiepykite, kad išvengtumėte delta varianto

Ketvirtadienį AZ užregistruota daugiau nei 1000 naujų COVID-19 atvejų

Ketvirtadienio ataskaitoje apie 1 014 naujų atvejų visoje valstijoje buvo užfiksuotas didžiausias kasdienis naujų atvejų skaičius nuo gegužės 1 d. (išskyrus trečiadienio didesnį pranešimą, kuris atsirado dėl ataskaitų teikimo problemos).

O COVID-19 testų, kurių rezultatai buvo teigiami, procentas pastarosiomis savaitėmis išaugo, o tai rodo padidėjusį bendruomenės plitimą.

Didžiąją gegužės ir birželio dalį Arizonos teigiamumo procentas buvo 5%, bet padidėjo iki 6% birželio 20 ir 27 d., o 9% – liepos 4 d. Liepos 11 d. savaitei kol kas tai yra 12%.

„Matome tokią tendenciją visoje tautoje, kai valstybėse atvejų daugėja“, – sakė Kristus. „Kažkas iš to tikriausiai yra žmogaus elgesys…. Tai, ką mes linkę matyti savo duomenyse, yra tai, kad daugelis mūsų atvejų dalyvauja vakarėliuose ar susirinkimuose.

Vasaros viduryje paskelbtame atnaujintame COVID-19 visoje valstijoje Arizonos universiteto visuomenės sveikatos tyrėjas dr. Joe Geraldas rašė , kad nuo liepos 4 d. pasibaigusios savaitės Arizonoje atvejų padaugėjo keturias savaites iš eilės.

Koronaviruso pašto kodų žemėlapis: kur COVID-19 atvejų sparčiausiai daugėja Arizonoje

„Kol nebus pasiektas aukštesnis bendro imuniteto lygis, išliks vidutinio ar didelio bendruomenės perdavimo lygis, o neskiepytiems ir iš dalies paskiepytiems išliks rizika susirgti sunkia COVID-19 liga“, – rašė jis.

Asmenims, kurių imunitetas susilpnėjęs, išlieka sunkios infekcijos rizika, nes bendruomenėje užsikrečiama vidutiniškai, rašė jis.

"Visa idėja yra sustabdyti viruso plitimą. Virusas nori plisti ir kiekvieną kartą, kai jis plinta, atsiranda galimybė mutuoti, vystytis ir patekti į vakcinų taikymo sritį", – sakė chirurgas dr. Ross Goldberg. „Valleywise Health“ Phoenix mieste ir buvęs Arizonos medicinos asociacijos prezidentas.

"Norime mažiau galimybių, kad tai įvyktų. Kai leisite taip nekontroliuojamai plisti, jis turi daug galimybių mutuoti. Jis dauginasi milijonus kartų, todėl žmonės taip stengiasi skiepytis. … Mes esame tarifo ribojimo žingsnis. Dabar iš tikrųjų turime tiesioginį poveikį.

Finikso „Valleywise“ sveikatos medicinos centre praėjusią savaitę vienas COVID-19 pacientas buvo intensyviosios terapijos skyriuje, o dabar – keturi. Ir nors bendras COVID-19 pacientų skaičius ligoninėje praėjusį mėnesį svyravo vienženkliais skaitmenimis, pastaruoju metu jų skaičius išaugo iki daugiau nei 10, pranešė pareigūnai.

Kingmano regioninis medicinos centras didina personalą ir išteklius dėl didėjančio COVID-19 pacientų skaičiaus, ligoninė paskelbė liepos 8 d. Ligoninės pareigūnai tuo metu rūpinosi 24 COVID-19 pacientais, o vidutiniškai po penkis per dieną ligoninėje prižiūrėtas visą birželį. Ketvirtadienį ligoninės pareigūnai Arizonos Respublikai pranešė, kad hospitalizuotų COVID-19 pacientų skaičius išaugo iki 34.

„Summit Healthcare“ regioniniame medicinos centre Show Low, kuriame yra 100 lovų, pastaruoju metu taip pat padaugėjo COVID užsikrėtusių pacientų, pranešė ligoninės pareigūnai. Maždaug prieš mėnesį ligoninėje vidutiniškai per dieną buvo apie 15 COVID-19 pacientų, penki buvo ligoninėje ir 10 buvo stebimi namuose. Per savaitę, liepos 5 d., jis išaugo iki maždaug 30 pacientų, iš kurių 10 buvo ligoninėje ir 20 namuose.

Ar sirgote COVID-19? Arizonos sveikatos apsaugos pareigūnai teigia, kad vis tiek turite pasiskiepyti

Valstybės sveikatos direktorius: „Skiepai visiškai veikia“

Kol kas JAV naudojamos vakcinos veikia prieš delta variantą ir yra geriausias ginklas prieš jį, sakė Kristus.

„Skiepai visiškai veikia“, – sakė ji. „Proveržio atvejai vis dar yra gana reti…. Bent 3,5 milijono arizoniečių gavo bent vieną dozę, tai labai maža dalis paskiepytų asmenų, kurie susirgo COVID-19.

Valstybės sveikatos apsaugos pareigūnai sako:

  • Maždaug 95% iš 16 910 COVID-19 atvejų, apie kuriuos pranešta gegužės mėnesį, buvo tarp žmonių, kurie nebuvo visiškai paskiepyti (praėjus dviem savaitėms nuo paskutinės dozės).
  • Maždaug 92% iš 12 911 atvejų, apie kuriuos pranešta per birželį, buvo tarp žmonių, kurie nebuvo visiškai paskiepyti.
  • Apie 99% mirčių nuo COVID-19 Arizonoje 2021 m. buvo tarp žmonių, kurie nebuvo visiškai paskiepyti.

„Pasiekėme tašką, kai sunkių atvejų ir mirčių nuo COVID-19 beveik visiškai galima išvengti“, – šią savaitę savo tinklaraščio įraše rašė Kristus.

Remiantis Ligų kontrolės ir prevencijos centrų duomenimis , daugiau nei 51% visų arizoniečių iki ketvirtadienio buvo gavę bent vieną vakcinos dozę, o maždaug 44% valstijos gyventojų buvo visiškai paskiepyti. Tai atsilieka nuo šalies vidurkio, apie 56% su bent viena doze ir 48% visiškai paskiepytų.

Arizonos sveikatos paslaugų departamentas rekomenduoja visiems, kurie nėra skiepyti, dėvėti kaukę, jei jie yra šalia žmonių, kurių vakcinacijos statusas nežinomas.

„Mes taip pat raginame žmones, net jei jie yra paskiepyti, jei jiems yra didelė blogos baigties rizika, įsitikinti, kad jie dėvi kaukę, kai jie ketina būti su žmonėmis, kurie nežino savo vakcinacijos statuso. Kristus pasakė.

„Jei jie bus šalia savo šeimos ar draugų ir žino, kad tie asmenys yra paskiepyti, jiems nereikia dėvėti kaukės.

Contents